Správce městských sportovišť

Facebook

JABLONECKÁ HALA 2019.JPG

V sobotu 19. ledna od 16.45 hodin se v Atletické hale na Střelnici uskuteční 47. ročník tradičního mezinárodního mítinku Jablonecká hala.

Závody mají na programu celkem osm disciplín: muži – 60 m, 60 m překážek, skok daleký, skok o tyči a vrh koulí, ženy – 60 m, 60 m překážek a skok daleký.

„V jednotlivých disciplínách se představí naši nejlepší atleti spolu s výbornou zahraniční konkurencí. Velmi kvalitní by měla být soutěž ve vrhu koulí mužů, kde bude startovat náš nejlepší Martin Staněk, který dosáhl v minulé halové sezoně výkonu 22,17. Tváří celého mítinku je dálkař Radek Juška, jenž vloni skočil 799 cm,“ říká Dušan Molitoris ze spolupořádajícího

oddílu TJ Liaz Jablonec.

V běhu na 60 metrů by neměli chybět nejlepší čeští sprinteři v čele se Zdeňkem Stromšíkem (6.60 s), Dominikem Záleským (6.61 s) a Janem Velebou. V běhu žen na 60 metrů se představí česká rekordmanka Klára Seidlová (7.23 s) spolu s Barborou Procházkovou. Silné obsazení by měla mít také dálka žen se slovenskou reprezentantkou Janou Veldakovou a polskými závodnicemi z Wroclavi. Ve skoku o tyči mužů to bude Michal Balner (550 cm).

„Vzhledem k tomu, že mítink je zařazen na začátek halové sezony, předpokládáme, že celá řada našich i zahraničních výborných atletů se po návratu ze soustředění mítinku zúčastní, a zkvalitní tak celé závody,“ je přesvědčen Molitoris.

Oblíbený mezinárodní mítink se koná za podpory statutárního města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje.

 

 Pro diváky VSTUP 100,-/os. k prodeji na místě v prvním patře u ochozu.

TERMÍNOVKA WEB.JPG

Vážení návštěvníci,

 

od 1.1.2019 jsou v platnosti nové ceníky, které naleznete na jednotlivých střediscích v sekci CENÍK.