Vyberte sportoviště:

Atletická hala

 

Datum/časZávodyPořadatel 
       

Atletický stadion

Datum/časPopis
   

Městská sportovní hala

Datum/časPopis
30.09.-01.10.16  Kvalifikační turnaj ME žen ve volejbale 
02.10.16/09:00 Volejbalový zápas žen TJ Jablonex Jablonec n. N. x TJ Jiskra Nový Bor na kurtu 4
07.10.-08.10.16 44. Mezinárodní závod přátelství ve skocích na trampolíně 
09.10.16/20:00  Futsalový zápas FK GMM Jablonec n. N. x HERD Hradiště na centrkurtu 
15.10.16/09:00 Volejbalový zápas extraligy juniorek TJ Bižuterie Jablonec n. N. x SK Náchod, souběžně zápas mužů A TJ Bižuterie Jablonec n. N. x TJ Energetik Chvaletice na kurtu 4 
15.10.16  Samurajská katana - III. kolo 
16.10.16/09:30  Volejbalový zápas žen TJ Bižuterie Jablonec n. N. x TJ Sokol Mnichovo Hradiště na kurtu 4 
16.10.16/15:00 Utkání v házené st.dorostenců TJ ELP Jablonec n. N.-II.liga x Liberec Handball, poté muži - II.liga x TJ Sokol Úvaly na centrkurtu 
22.10.16/09:30  Volejbalové utkání KP1.M TJ Spartak Smržovka x TJ Turnov B na kurtu 1 
22.10.16  Závody 1.ligy mužů v judu na kurtu 4 
22.10.16/09:00  Volejbalový zápas žen TJ Jablonex Jablonec n. N. x TJ Sokol Tesla Stráž n. N. na kurtu 3 
27.10.16/17:00  Relaxační cvičení uzavřené skupiny jógy pro ženy a muže 
28.10.16/20:00 Futsalový zápas FK GMM Jablonec n. N. x BOCA Chotěboř na centrkurtu
29.10.16/10:00  Volejbalový zápas žen TJ Bižuterie Jablonec n. N. x TJ Jiskra Nový Bor A na kurtu 4 
29.10.16/15:00  Utkání v házené st.dorostenců TJ ELP Jablonec n. N.-II.liga x TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí, poté muži - II.liga x Ústí n. L. na centrkurtu  

 Cvičení pro veřejnost 

PONDĚLÍ  
15:15-16:15 Capoeira pro děti (malá tělocvična) 
16:30-17:30 Capoeira pro děti (aerobní sál)
18:00-18:55 P class s Radimem (aerobní sál) od 12.09.16
19:00-20:00 Calanetika s Lenkou (aerobní sál) 
20:00-21:00 Jóga (aerobní sál)
ÚTERÝ  
17:00-18:00 Cvičení "...aby záda nebolela" s Ivou (aerobní sál) 
18:00-19:00 Power joga s Lenkou (aerobní sál)
18:00-18:55 Fitness trenink s Radimem (horní část fitness) od 13.09.16
19:00-20:00  Pilates s Lenkou (aerobní sál) 
STŘEDA  
14:00-18:00  Capoeira pro děti (aerobní sál) 
18:00-19:00 Power yoga s Pavlínou (aerobní sál)  
19:00-20:00 Calanetika s Lenkou (aerobní sál)
18:00-19:30 KRAV MAGA - sebeobrana (malá tělocvična)
20:00-21:30 KRAV MAGA - sebeobrana (malá tělocvična)
ČTVRTEK  
15:00-17:00  Capoeira pro děti 
18:00-18:55 Aerobic + P class s Radimem (aerobní sál)
19:00-20:00 Fit capoeira s Mirkem  (aerobní sál)
NEDĚLE  
18:00-19:30 KRAV MAGA - sebeobrana (aerobní sál)
20:00-21:30 KRAV MAGA - sebeobrana (malá tělocvična)

Městský plavecký bazén

Více informací na stránkách Městského plaveckého bazénu.

Sauna Sport

 

DenOtvírací dobaPopis
pondělí zavřeno sanitární den
úterý 12,00 - 21,00 společná sauna
středa 12,00 - 21,00 výhradně pro muže
čtvrtek 12,00 - 21,00 výhradně pro ženy
pátek 12,00 - 21,00 společná sauna
sobota 12,00 - 21,00 společná sauna
neděle 12,00 - 21,00 společná sauna

 Více informací o sauně Sport naleznete zde.

Areál volnočasových aktivit

Datum/časPopis
22.09.2016  08:00 EKO DEN

Městský zimní stadion

Sezona veřejného bruslení začíná již v sobotu 1.10.2016. V říjnu se na Vás budeme těšit každou sobotu a neděli od 14.30 do 16 hodin.

Kurzy základů bruslení s lektorkou, pro veřejnost s DDM Vikýř a pro základní školy v rámci tělesné výchovy. Více informací v letácích, v sekci "Ke stažení".

Fotbalový stadion

 

Datum/časSoupeřTyp zápasu Místo

Informace o utkání a vstupenkách zde.


Aktuality

Více aktualit