Správce městských sportovišť

FacebookInstagram

Městská hala

Virtuální prohlídka

Hala slouží veřejnosti, školským zařízením, tělovýchovným jednotám a sportovním klubům.

Vybavení: Hrací plocha celé haly je 64 m x 26 m. Herní výška je 12 m. Jednotlivé kurty mají rozměry 26 x 16 m (4. kurt je dlouhý 28 m) a slouží pro volejbal, basketbal, sálovou kopanou, nohejbal, florbal a badminton.

V hale je umožněn vstup divákům na ochozy a tribuny s 680 místy k sezení a 1420 místy k stání. Při využití plochy (pro koncerty) je hala dimenzována pro maximální počet 3400 diváků.

K dalšímu vybavení haly patří cvičný boxerský sál, gymnastická tělocvična, aerobní sál, spinningový sál, čtyři stanoviště stolního tenisu, horní a dolní fitness vybavené poslovacími stroji ve dvu patrech budovy, kardio zóna, bar s občerstevním.

Každý sál má k dispozici dvě šatny s 36 místy (skříňkami), v každé jsou tři sprchy.

Restaurace o kapacitě 100 míst včetně salónku s kuchyňským vybavením podle nejnovějších norem EU je součástí budovy. Pro rychlé občerstvení je k dispozici bufet.

Nejmenší možnou cvičební jednotkou je 1/2 hod.

Provozní doba:

Městská hala: po - ne  v sezóně 07.30 - 22.00 
Městská hala: po - ne  mimo sezónu (červenec-srpen) 08.00 - 21.00 
Fitness: po - ne   08:00 - 21:00Rezervace na jednorázové hodinové až dvouhodinové využití sportoviště přijímáme telefonicky na čísle 778960556, mailem na hala.recepce@sportjablonec.cz nebo osobně na recepci MH.

Rezervace pro významnější akce (rozsahem užívané plochy a vícehodinové) je třeba zajistit prostřednictvím rezervačního formuláře.

 

Dokumenty a formuláře ke stažení