Správce městských sportovišť

FacebookInstagram

Program všech středisek

leden 2019
únor 2019
březen 2019
duben 2019
květen 2019
červen 2019
červenec 2019
srpen 2019
září 2019
říjen 2019
  • úterý, 1. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 08:00 - 15:00
    Základní a Mateřské školy    ::  Zimní stadion
  • úterý, 1. říjen 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • úterý, 1. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 20:15 - 21:15
    Vorel    ::  Zimní stadion
  • úterý, 1. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 21:30 - 22:30
    Kulda    ::  Zimní stadion
  • středa, 2. říjen 2019 - pátek, 1. listopad 2019 08:00 - 12:30
    Základní a Mateřské školy    ::  Zimní stadion
  • středa, 2. říjen 2019 14:00 - 15:00
    VEŘEJNÉ BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • středa, 2. říjen 2019 - pátek, 1. listopad 2019 15:15 - 20:30
    TJ HC Jablonec n.N. - zápas MUŽI, nebo mládež    ::  Zimní stadion
  • středa, 2. říjen 2019 - pátek, 1. listopad 2019 20:45 - 21:45
    Dvořák    ::  Zimní stadion
  • středa, 2. říjen 2019 - pátek, 1. listopad 2019 22:00 - 23:00
    Žemba    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 3. říjen 2019 - sobota, 2. listopad 2019 13:00 - 15:00
    DDM Vikýř    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 3. říjen 2019 - sobota, 2. listopad 2019 15:15 - 20:00
    TJ HC Jablonec n.N. - mládež    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 3. říjen 2019 - sobota, 2. listopad 2019 20:15 - 21:15
    Horák    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 3. říjen 2019 - sobota, 2. listopad 2019 21:30 - 22:30
    Hnídek    ::  Zimní stadion
  • pátek, 4. říjen 2019 - neděle, 3. listopad 2019 20:15 - 21:15
    Kulda    ::  Zimní stadion
  • pátek, 4. říjen 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • pátek, 4. říjen 2019 - neděle, 3. listopad 2019 21:30 - 22:30
    Tůma    ::  Zimní stadion
  • pátek, 4. říjen 2019 - neděle, 3. listopad 2019 22:45 - 23:45
    Makak    ::  Zimní stadion
  • sobota, 5. říjen 2019 - pondělí, 4. listopad 2019 07:00 - 10:00
    TJ HC Jablonec nad Nisou - mládež    ::  Zimní stadion
  • sobota, 5. říjen 2019 09:00
    Volejbalový zápas žen    ::  Městská hala
  • sobota, 5. říjen 2019 - pondělí, 4. listopad 2019 10:15 - 14:15
    TJ HC Jablonec n.N. - zápas mládež    ::  Zimní stadion
  • sobota, 5. říjen 2019 15:00
    Utkání v házené    ::  Městská hala
  • neděle, 6. říjen 2019 09:00
    Volejbalový zápas juniorek    ::  Městská hala
  • neděle, 6. říjen 2019 - úterý, 5. listopad 2019 10:15 - 13:00
    TJ HC Jablonec n.N. - zápas mládež    ::  Zimní stadion
  • neděle, 6. říjen 2019 - úterý, 5. listopad 2019 14:30 - 16:00
    VEŘEJNÉ BRUSLENÍ + DDM Vikýř    ::  Zimní stadion
  • neděle, 6. říjen 2019 17:00
    Florbalový zápas mužů    ::  Městská hala
  • neděle, 6. říjen 2019 18:00 - 20:00
    FK JABLONEC X SLAVIA PRAHA    ::  Fotbalový stadion
  • neděle, 6. říjen 2019 - úterý, 5. listopad 2019 21:30 - 22:30
    Truhlář    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 07:00 - 07:45
    TJ HC Mládež    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - pondělí, 16. prosinec 2019 08:00 - 09:00
    ZŠ a MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 09:00 - 10:00
    RODIČE S DĚTMI    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - pondělí, 16. prosinec 2019 09:00 - 10:00
    Bruslení pro rodiče s dětmi    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - pondělí, 16. prosinec 2019 10:00 - 15:00
    ZŠ a MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC Jablonec n.N. - mládež    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 20:15 - 21:15
    Hola    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 7. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 21:30 - 22:30
    Olšan    ::  Zimní stadion
  • středa, 9. říjen 2019 09:30 - 10:30
    PAS 3.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 9. říjen 2019 10:30 - 11:30
    BRA 3.TŘ.    ::  Zimní stadion
  • středa, 9. říjen 2019 13:00 - 14:00
    DDM VIKÝŘ    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 10. říjen 2019 - sobota, 12. říjen 2019 08:00 - 17:00
    47. ročník Mezinárodního závodu přátelství ve skocích na trampolíně    ::  Městská hala
  • čtvrtek, 10. říjen 2019 08:30 - 09:30
    PAS 5.B    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 10. říjen 2019 09:30 - 10:30
    PAS 4.A    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 10. říjen 2019 10:30 - 11:30
    PLA 1.-5.TŘ    ::  Zimní stadion
  • neděle, 13. říjen 2019 09:00
    Volejbalový zápas žen    ::  Městská hala
  • neděle, 13. říjen 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • úterý, 15. říjen 2019 - pátek, 20. prosinec 2019 08:15 - 15:00
    Základní a Mateřské školy    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 17. říjen 2019 19:30
    Házená - 3.kolo Českého poháru    ::  Městská hala
  • pátek, 18. říjen 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • sobota, 19. říjen 2019 08:00
    Florbalový turnaj    ::  Městská hala
  • sobota, 19. říjen 2019 09:00
    Volejbalový zápas žen    ::  Městská hala
  • sobota, 19. říjen 2019 09:00
    Volejbalový zápas žen    ::  Městská hala
  • sobota, 19. říjen 2019 10:15 - 14:15
    TJ HC Jablonec n.N. - zápas mládež    ::  Zimní stadion
  • sobota, 19. říjen 2019 15:00
    Utkání v házené    ::  Městská hala
  • sobota, 19. říjen 2019 18:00 - 19:00
    X TEAM    ::  Zimní stadion
  • sobota, 19. říjen 2019 19:15 - 20:15
    Turnov B    ::  Zimní stadion
  • sobota, 19. říjen 2019 20:30 - 21:30
    AHA    ::  Zimní stadion
  • sobota, 19. říjen 2019 21:45 - 22:45
    VRD    ::  Zimní stadion
  • neděle, 20. říjen 2019 08:00
    Volejbalový turnaj juniorek    ::  Městská hala
  • neděle, 20. říjen 2019 16:30 - 18:30
    Dorost - VARNSDORF    ::  Zimní stadion
  • neděle, 20. říjen 2019 17:00
    Florbalový zápas mužů    ::  Městská hala
  • neděle, 20. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 19:00 - 20:00
    Dvořák    ::  Zimní stadion
  • neděle, 20. říjen 2019 - čtvrtek, 31. říjen 2019 20:15 - 21:15
    Český Dub    ::  Zimní stadion
  • pátek, 25. říjen 2019 18:00 - 19:00
    FK JABLONEC X FK TEPLICE    ::  Fotbalový stadion
  • pátek, 25. říjen 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • sobota, 26. říjen 2019 08:00
    Volejbalový zápas žen a mužů    ::  Městská hala
  • sobota, 26. říjen 2019 08:00
    Fotbalový turnaj    ::  Městská hala
  • sobota, 26. říjen 2019 16:30 - 20:30
    A MUŽSTVO - ŘÍSUTY    ::  Zimní stadion
  • sobota, 26. říjen 2019 20:45 - 21:45
    X team    ::  Zimní stadion
  • sobota, 26. říjen 2019 22:00 - 23:00
    Rope    ::  Zimní stadion
  • neděle, 27. říjen 2019 08:00
    Barevný minivolejbal    ::  Městská hala
  • neděle, 27. říjen 2019 15:00
    Utkání v házené    ::  Městská hala
  • neděle, 27. říjen 2019 16:30 - 18:30
    U12 zápas    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 28. říjen 2019 13:30 - 15:00
    VEŘEJNÉ BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 29. říjen 2019 06:30 - 07:30
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 29. říjen 2019 15:15 - 16:15
       ::  Zimní stadion
  • úterý, 29. říjen 2019 17:45 - 18:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 08:00 - 09:45
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 10:00 - 11:00
    U14    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 11:15 - 12:15
    U10    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 15:15 - 16:15
    U12    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 16:30 - 17:30
    U17    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 17:45 - 18:45
    U14    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 19:00 - 20:00
    ŽĎÁRSKÝ    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 20:15 - 21:15
    AUTODOPRAVA    ::  Zimní stadion
  • středa, 30. říjen 2019 21:30 - 22:30
    ŽEMBA    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 31. říjen 2019 15:15 - 16:15
    U8    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 31. říjen 2019 16:30 - 17:30
    U10+U12    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 31. říjen 2019 17:45 - 18:45
    U17    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 31. říjen 2019 19:00 - 20:00
    U14    ::  Zimní stadion
listopad 2019
  • pátek, 1. listopad 2019 06:30 - 07:30
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 - pátek, 15. listopad 2019 08:15 - 09:15
    Svobodná ZŠ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 13:00
    Volejbalová soutěž extraligy kadetek    ::  Městská hala
  • pátek, 1. listopad 2019 15:15 - 16:15
       ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 16:30 - 17:30
       ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 17:45 - 18:45
    D    ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 19:00 - 20:00
    A    ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 20:15 - 21:15
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • pátek, 1. listopad 2019 21:30 - 22:30
    RICHARD    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 07:00 - 13:00
    Závody plaveckých nadějí    ::  Městský bazén
  • sobota, 2. listopad 2019 07:00 - 07:45
    U10    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 08:00
    Taneční soutěž DD-ZL Čechy a HH- Čechy    ::  Městská hala
  • sobota, 2. listopad 2019 08:00 - 08:55
    ŠKOLIČKA BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 09:00 - 10:00
    U8+U9    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 10:15 - 14:15
    MŽ A SŠ LOMNICE N.P.    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 16:30 - 20:30
    D VRCHLABÍ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 20:45 - 21:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • sobota, 2. listopad 2019 22:00 - 23:00
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 08:00
    Volejbalový kemp dětí a mládeže v Euroregionu Nisa    ::  Městská hala
  • neděle, 3. listopad 2019 08:00 - 08:55
    ŠKOLIČKA BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 09:00
    Volejbalový zápas žen KP1    ::  Městská hala
  • neděle, 3. listopad 2019 09:00 - 10:00
    U8+U9    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 10:00 - 14:15
    MINIHOKEJ 2011-12    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 14:30 - 16:00
    VEŘEJNÉ BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 16:30 - 17:30
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 17:45 - 18:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 19:00 - 20:00
    DVOŘÁK    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 20:15 - 21:15
    ČESKÝ DUB    ::  Zimní stadion
  • neděle, 3. listopad 2019 21:30 - 22:30
    TANVALD    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 06:30 - 07:30
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 08:00 - 16:00
    ZÁKLADNÍ ŠKOLY + STŘEDNÍ ŠKOLY    ::  Atletická hala
  • pondělí, 4. listopad 2019 10:00 - 12:30
    VTM, HC HOKEJ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 - pátek, 20. prosinec 2019 12:30 - 14:00
    ZŠ Pivovarská Vocel    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 15:25 - 16:25
    BR.+U10    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 15:30 - 16:30
    U12    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 17:45 - 18:45
    U14    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 19:00 - 20:00
    A    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 19:00 - 21:00
    BADMINTONY    ::  Atletická hala
  • pondělí, 4. listopad 2019 19:00 - 21:00
    LUKOSTŘELCI    ::  Atletická hala
  • pondělí, 4. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HOLA    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 4. listopad 2019 21:30 - 22:30
    OLŠAN    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 06:30 - 07:30
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 09:40 - 10:25
    ZŠ JANOV JANOVSKÝ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 - pátek, 20. prosinec 2019 14:00 - 15:00
    ZŠ Pivovarská Vocel    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 15:15 - 16:15
    HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 16:30 - 17:30
    U10    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 17:45 - 18:45
    U17    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 19:00 - 20:00
    A    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 19:00 - 20:00
    BADMINTONY    ::  Atletická hala
  • úterý, 5. listopad 2019 20:15 - 21:15
    EUROSEAL    ::  Zimní stadion
  • úterý, 5. listopad 2019 21:30 - 22:30
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 09:30 - 10:30
    PAS 3.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 10:30 - 11:30
    BRA 3.TŘ    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 13:00 - 14:00
    DDM VIKÝŘ    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 15:15 - 16:15
    U12    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 16:30 - 17:30
    U17    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 17:45 - 18:45
    U14    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 20:15 - 21:15
    AUTODOPRAVA    ::  Zimní stadion
  • středa, 6. listopad 2019 21:30 - 22:30
    ŽEMBA    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 08:30 - 09:30
    PAS 5.B    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 09:30 - 10:30
    PAS 4.A    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 10:30 - 11:30
    PLA 1.-5.TŘ    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 15:15 - 16:15
    U8 + U9    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 16:30 - 17:30
    U10 + U12    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 17:45 - 18:45
    U17    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 19:00 - 20:00
    U14    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HORÁK    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 7. listopad 2019 21:30 - 22:30
    HNÍDEK    ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 - pátek, 29. listopad 2019 13:30 - 15:00
    ZŠ Pivovarská - družina    ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 15:00 - 19:00
    SLOVAN LBC TRÉNINKY    ::  Atletická hala
  • pátek, 8. listopad 2019 15:15 - 16:15
       ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 16:30 - 17:30
       ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 17:45 - 18:45
    D    ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 19:00 - 20:00
    A    ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 20:15 - 21:15
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • pátek, 8. listopad 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • pátek, 8. listopad 2019 21:30 - 22:30
    RICHARD    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 08:00
    Volejbalový zápas žen a mužů    ::  Městská hala
  • sobota, 9. listopad 2019 08:00 - 08:55
    ŠKOLIČKA BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 09:00
    Volejbalová soutěž extraligy kadetek    ::  Městská hala
  • sobota, 9. listopad 2019 09:00 - 10:00
    U8 + U9    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 09:00
    Volejbal KP1 muži    ::  Městská hala
  • sobota, 9. listopad 2019 10:00 - 12:30
    HC MLÁDEŽ - UTKÁNÍ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 12:45 - 14:15
    KOPECKÝ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 16:30 - 20:30
    D - DVŮR KRÁLOVÉ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • sobota, 9. listopad 2019 18:00 - 19:00
    FK JABLONEC X SPARTA PRAHA    ::  Fotbalový stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 20:45 - 21:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • sobota, 9. listopad 2019 22:00 - 23:00
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 08:00 - 14:15
    UTM    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 09:00
    Volejbalový zápas juniorek    ::  Městská hala
  • neděle, 10. listopad 2019 16:30 - 17:30
    U12    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • neděle, 10. listopad 2019 17:45 - 18:45
    LOMNICE    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 19:00 - 20:00
    DVOŘÁK    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 20:15 - 21:15
    ČESKÝ DUB    ::  Zimní stadion
  • neděle, 10. listopad 2019 21:30 - 22:30
    TANVALD    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 11. listopad 2019 08:30 - 12:00
    ZŠ 5.května SPORTOVNÍ DEN    ::  Atletická hala
  • pondělí, 11. listopad 2019 10:00 - 12:30
    VTM    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 11. listopad 2019 13:20 - 15:00
    5.kv.-družina    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 07:00 - 07:45
    TJ HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC MLÁDEŽ JABLONEC N.N.    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 20:15 - 21:15
    VOREL FA    ::  Zimní stadion
  • úterý, 12. listopad 2019 21:30 - 22:30
    KUDLA FA    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 08:00 - 12:45
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 09:30 - 10:30
    PAS 3.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 10:30 - 11:30
    BRA 3.TŘ    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 12:00 - 12:50
    HC Bartel    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 13:00 - 14:00
    DDM VIKÝŘ    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 15:15 - 20:30
    TJ HC JABLONEC - ZÁPAS MUŽI, NEBO MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 20:45 - 21:45
    DVOŘÁK FA    ::  Zimní stadion
  • středa, 13. listopad 2019 22:00 - 23:00
    ŽEMBA    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 08:30 - 09:30
    LIB 3.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 09:30 - 10:30
    LIB 4.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 10:30 - 11:30
    LIB 5.A    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 13:00 - 15:00
    VIKÝŘ    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 15:15 - 20:00
    TJ HC MLÁDEŽ JABLONEC    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HORÁK    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 14. listopad 2019 21:30 - 22:30
    HNÍDEK    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 07:30 - 12:00
    Okresní přebor škol    ::  Městský bazén
  • pátek, 15. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JABLONEC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 20:15 - 21:15
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • pátek, 15. listopad 2019 21:30 - 22:30
    RICHARD    ::  Zimní stadion
  • pátek, 15. listopad 2019 22:45 - 23:45
    MAKAK    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019
    Oblastní přebor v plavání    ::  Městský bazén
  • sobota, 16. listopad 2019 07:00 - 10:00
    TJ HC MLÁDEŽ JBC    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019 08:00
    Volejbalový zápas žen    ::  Městská hala
  • sobota, 16. listopad 2019 09:00
    Fotbalový turnaj mládežnických týmů    ::  Městská hala
  • sobota, 16. listopad 2019 10:15 - 12:30
    TJ HC JBC MLÁDEŽ ZÁPAS    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019 12:45 - 13:45
    KOPECKÝ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019 16:30 - 17:30
    AHA    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019 17:45 - 19:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • sobota, 16. listopad 2019 20:00 - 22:00
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 17. listopad 2019 07:30 - 12:00
    Oblastní přebor v plavání    ::  Městský bazén
  • neděle, 17. listopad 2019 10:00
    26. ročník Jabloneckého poháru    ::  Městská hala
  • neděle, 17. listopad 2019 10:15 - 13:00
    TJ HC JBC - ZÁPAS MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • neděle, 17. listopad 2019 16:30 - 18:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 17. listopad 2019 19:00 - 20:00
    DVOŘÁK FA    ::  Zimní stadion
  • neděle, 17. listopad 2019 20:15 - 21:15
    ČESKÝ DUB    ::  Zimní stadion
  • neděle, 17. listopad 2019 21:30 - 22:30
    TANVALD FA    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 07:00 - 07:45
    TJ HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 08:00 - 09:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 10:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC - MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HOLA    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 18. listopad 2019 21:30 - 22:30
    OLŠAN    ::  Zimní stadion
  • úterý, 19. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 19. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC - MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 19. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • úterý, 19. listopad 2019 20:15 - 21:15
    VOREL FA    ::  Zimní stadion
  • úterý, 19. listopad 2019 21:30 - 22:30
    KULDA FA    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 08:00 - 12:45
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 08:30 - 09:30
    KOK 2.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 09:30 - 10:30
    KOK 1.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 10:30 - 11:30
    LIB 4.B    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 15:15 - 20:30
    TJ HC JBC - ZÁPAS MUŽI NEBO MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 20:45 - 21:45
    ŽĎÁRSKÝ    ::  Zimní stadion
  • středa, 20. listopad 2019 22:00 - 23:00
    DVOŘÁK FA    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 21. listopad 2019 08:30 - 09:30
    LIB 3.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 21. listopad 2019 09:30 - 10:30
    LIB 4.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 21. listopad 2019 15:15 - 20:00
    TJ HC JBC - MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 21. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HORÁK    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 21. listopad 2019 21:30 - 22:30
    HNÍDEK    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC - MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 20:15 - 21:15
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • pátek, 22. listopad 2019 21:30 - 22:30
    RICHARD    ::  Zimní stadion
  • pátek, 22. listopad 2019 22:45 - 23:45
    MAKAK    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 07:00 - 10:00
    TJ HC MLÁDEŽ JBC    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 08:00 - 17:00
    VÍCEUTKÁNÍ ŽACTVA    ::  Atletická hala
  • sobota, 23. listopad 2019 09:00
    Fotbalový turnaj mládežnických týmů    ::  Městská hala
  • sobota, 23. listopad 2019 09:00
    Závod dorostenecké ligy v judu    ::  Městská hala
  • sobota, 23. listopad 2019 10:15 - 12:30
    TJ HC JBC - ZÁPAS MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 12:45 - 13:45
    KOPECKÝ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 16:30 - 17:30
    ŠNITR    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • sobota, 23. listopad 2019 17:45 - 18:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • sobota, 23. listopad 2019 20:00 - 22:00
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 24. listopad 2019 08:00
    Volejbalový turnaj mladších žákyň    ::  Městská hala
  • neděle, 24. listopad 2019 10:15 - 13:00
    TJ HC JBC - ZÁPAS MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • neděle, 24. listopad 2019 15:00
    Utkání v házené    ::  Městská hala
  • neděle, 24. listopad 2019 16:15 - 18:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • neděle, 24. listopad 2019 19:00 - 20:00
    DVOŘÁK FA    ::  Zimní stadion
  • neděle, 24. listopad 2019 20:15 - 21:15
    ČESKÝ DUB    ::  Zimní stadion
  • neděle, 24. listopad 2019 21:30 - 22:30
    TANVALD FA    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 07:00 - 07:45
    TJ HC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 08:00 - 09:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 10:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HOLA    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 25. listopad 2019 21:30 - 22:30
    OLŠAN    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 - středa, 27. listopad 2019 08:00 - 17:00
    1.kolo žákovské ligy škol 2019    ::  Atletická hala
  • úterý, 26. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 13:20 - 15:00
    5.kv.-družina    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 20:15 - 21:15
    VOREL FA    ::  Zimní stadion
  • úterý, 26. listopad 2019 21:30 - 22:30
    KULDA FA    ::  Zimní stadion
  • středa, 27. listopad 2019 08:00 - 12:45
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • středa, 27. listopad 2019 11:45 - 12:50
    HC BARTEL    ::  Zimní stadion
  • středa, 27. listopad 2019 15:15 - 20:30
    TJ HC JBC - ZÁPAS MUŽI NEBO MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • středa, 27. listopad 2019 20:45 - 21:45
    DVOŘÁK FA    ::  Zimní stadion
  • středa, 27. listopad 2019 22:00 - 23:00
    ŽEMBA    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 28. listopad 2019 15:15 - 20:00
    TJ HC MLÁDEŽ JBC    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 28. listopad 2019 20:15 - 21:15
    HORÁK    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 08:00 - 15:00
    ZŠ A MŠ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 15:15 - 18:45
    TJ HC JBC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 - neděle, 1. prosinec 2019 18:00 - 12:30
    Seminář capoeiry s brazilským mistrem    ::  Městská hala
  • pátek, 29. listopad 2019 19:00 - 20:00
    TJ HC A    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 20:15 - 21:15
    KULDA    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • pátek, 29. listopad 2019 21:30 - 22:30
    RICHARD    ::  Zimní stadion
  • pátek, 29. listopad 2019 22:45 - 23:45
    MAKAK    ::  Zimní stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 07:00 - 10:00
    TJ HC JBC MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 10:15 - 12:30
    TJ HC JBC - ZÁPAS MLÁDEŽ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 12:45 - 13:45
    KOPECKÝ    ::  Zimní stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • sobota, 30. listopad 2019 17:45 - 19:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 18:00 - 19:00
    FK JABLONEC X SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE    ::  Fotbalový stadion
  • sobota, 30. listopad 2019 20:00 - 21:45
    NEREGI    ::  Zimní stadion
prosinec 2019
  • neděle, 1. prosinec 2019 09:00
    Fotbalový turnaj mládežnických týmů    ::  Městská hala
  • pondělí, 2. prosinec 2019 12:00 - 13:15
    GR JANDERA    ::  Zimní stadion
  • úterý, 3. prosinec 2019 - úterý, 17. prosinec 2019 08:00 - 09:15
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • středa, 4. prosinec 2019 09:30 - 10:30
    KOK 1.A    ::  Zimní stadion
  • středa, 4. prosinec 2019 10:30 - 11:30
    LIB 4.B    ::  Zimní stadion
  • středa, 4. prosinec 2019 - středa, 18. prosinec 2019 12:45 - 14:00
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 - čtvrtek, 19. prosinec 2019 08:00 - 09:15
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 08:30 - 09:30
    LIB 3.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 09:30 - 10:30
    LIB 4.C    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 - čtvrtek, 19. prosinec 2019 10:15 - 11:30
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 10:30 - 11:30
    LIB 5.A    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 13:20 - 15:00
    5.kv.-družina    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 - čtvrtek, 19. prosinec 2019 14:00 - 15:00
    Jan Janovský    ::  Zimní stadion
  • čtvrtek, 5. prosinec 2019 - čtvrtek, 19. prosinec 2019 14:00 - 15:00
    ZŠ Janov Janovský    ::  Zimní stadion
  • pátek, 6. prosinec 2019 - pátek, 20. prosinec 2019 08:00 - 09:15
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • pátek, 6. prosinec 2019 20:30
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • sobota, 7. prosinec 2019 - neděle, 8. prosinec 2019 08:00 - 17:00
    POMERANČOVÝ MÍTINK    ::  Atletická hala
  • sobota, 7. prosinec 2019 - neděle, 8. prosinec 2019 08:00
    JBC Cup    ::  Městská hala
  • pondělí, 9. prosinec 2019 10:00 - 12:30
    VTM    ::  Zimní stadion
  • pondělí, 9. prosinec 2019 12:30 - 13:15
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • pátek, 13. prosinec 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • sobota, 14. prosinec 2019 09:00
    Fotbalový turnaj mládežnických týmů    ::  Městská hala
  • sobota, 14. prosinec 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • pondělí, 16. prosinec 2019 12:00 - 13:15
    GR Jandera    ::  Zimní stadion
  • pátek, 20. prosinec 2019 20:30 - 22:00
    Futsalový zápas    ::  Městská hala
  • sobota, 21. prosinec 2019 09:00 - 15:00
    Vánoční turnaj ve fotbale    ::  Městská hala
  • sobota, 21. prosinec 2019 17:00
    Florbalový zápas divize mužů    ::  Městská hala
  • pondělí, 23. prosinec 2019 - pátek, 3. leden 2020 14:30 - 16:00
    VEŘEJNÉ BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • úterý, 24. prosinec 2019 - středa, 25. prosinec 2019 10:00 - 11:30
    VÁNOČNÍ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ    ::  Zimní stadion
  • pátek, 27. prosinec 2019 13:00 - 18:00
    SILVESTROVSKÁ HALA    ::  Atletická hala
  • úterý, 31. prosinec 2019 08:00 - 17:00
    SILVESTROVSKÝ DESETIBOJ    ::  Atletická hala